21 yıllık karısı evliliğinin bittiği magazin sayfasından öğrenmişti… Daha boşanmadan genç sevgilisiyle nişanlandı

İddialara göre 68 yaşındaki ünlü iş insanı, 35 yaşındaki sevgilisiyle nişanlandı. Buraya kadar aradaki hatırı sayılır yaş farkı dışında bir sorun yok…

Ama işin arka planına biraz daha yakından bakınca bu konunun böylesine ilgi çekmesinin nedeni de anlaşılıyor zaten.

Çünkü hayatının ikinci baharına, kendisinden 33 yaş genç sevgilisiyle adım atan bu iş insanı daha eski karısından resmen boşanmış değil. Üstelik bu boşanma davası öyle kolayca bitecek gibi de görünmüyor.
?

BİR YANDAN BOŞANMAYA ÇALIŞIYOR, DİĞER YANDAN NİŞANLANDI 
Eski karısıyla boşanma “savaşını” sürdürürken genç sevgilisiyle nişanlanan bu iş insanı, dünyanın en zengin insanları arasında yer alan John Paulson.

68 yaşındaki milyarder, bir yandan 21 yıllık karısı Jenny Paulson’dan fazla maddi zarara uğramadan boşanmaya çalışıyor.

Ama diğer yandan da 35 yaşındaki diyetisyen Alina de Almeida ile kendine yeni bir gelecek kurma amacıyla onunla nişanlandı.

Çifte yakın bir kaynağın Page Six’e söylediğine göre John Paulson ile iki buçuk yıldır birlikte olduğu Alina de Almeida ile sürdürdüğü ilişkiden çok mutlu ve geleceğe doğru birlikte bir adım atmak da onları öyle mutlu etti ki “ayakları yerden kesildi.”

DONALD TRUMP’IN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ: Bu arada küçük bir not… John Paulson, yeniden ABD Başkanı olmak için mücadele eden Donald Trump’ın kampanyasının da en büyük destekçilerinden biri. Paulson ile de Almeida, geçtiğimiz günlerde Trump’ın kampanyası için 50 milyon dolardan fazla bağış toplanan bir etkinliğe de ev sahipliği yaptı.

KARISI BOŞANACAKLARINI MAGAZİN BASININDAN ÖĞRENDİ 
Toplamda 4, 7 milyar dolarlık bir servete sahip olan John Paulson, üç yıl önce karısı Jenny’yi, şu anda nişanlısı olan Alina uğruna terk etti.

İşin ilginç yanı Jenny, kocasının kendisine boşanma davası açtığını magazin basınından öğrendi.

2021 yılında, Paulson’ın eşine boşanma davası açtığı sırada bunun Jenny açısından son derece aşağılayıcı olduğu konuşulmuştu.

‘ALINA VE BEN ÇOK MUTLUYUZ’
Milyarder iş insanı John Paulson, boşanma davası açtıktan hemen sonra yaptığı açıklamada “Ne yazık ki evliliğimiz yürümedi. Boşanmalar oldukça yaygın ama zor. Alina ve ben birlikte çok mutluyuz. Aynı mutluluğu Jenny için de dilerim” diye konuşmuştu.

Görünüşe göre de John Paulson’ın işi hiç kolay değil. Çünkü, onların üç yıldır bitmeyen bu davası daha şimdiden bütün zamanların en pahalı boşanma davası olarak tarihe geçti bile…

Eski çift, şimdi hem milyon dolarlar hem de bu değerdeki mülklerin paylaşımı konusunda büyük bir hukuksal savaşa girişmiş durumda.

DÜNYANIN ÖNDE GELEN İNSANLARIYLA BAĞLANTILARI VAR: Milyarder iş insanı John Paulson’ın dünyanın önde gelen isimleriyle bağlantıları bulunuyor. Önceki yıl New York’ta düzenlenen Prenses Grace Vakfı Ödülleri’ne de sevgilisi Alina de Almeida ile birlikte katılmıştı. O gece Prenses Grace’in oğlu Monako Prensi Albert ve karısı Prenses Charlere ile birlikte objektiflere poz vermişti çift.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x