Genç şarkıcı çıldıran hayranlarından özür diledi: Aşık oldum, lütfen beni bağışlayın

Güney Kore’den yükselen pop müzik akımından söz ediyoruz. Son yıllarda bütün dünyada kelimenin tam anlamıyla büyük bir çılgınlık yaratan, milyonlarca hayranı olan bir akım bu Kore Pop ya da herkesin bildiği adıyla K- Pop.

Gençleri, hatta çocukları bile etkisi altına alan K- Pop akımının, son dönemdeki en gözde temsilcilerinden biri de dört genç kızdan kurulu olan AESPA adlı grup.

Hayranları genç şarkıcıyı ‘Albüm satışların düşecek… Boş koltuklara konser vereceksin’ diye tehdit etti. O da çıkıp hayranlarından özür diledi. 

İşte bu grubun en ünlü üyesi olan 23 yaşındaki Karina ya da gerçek adıyla Yu- Ji Min, son haftalarda hayranlarının bitmeyen protestolarına hedef oldu. Durum öyle bir hale geldi ki Karina’nın genç hayranları onu kendilerine ihanet etmekle suçladı.

Hatta onun şarkılarını, albümlerini boykot etmeye başladı. Bununla da yetinmeyip genç yıldızın bağlı olduğu ajansın binasının önüne bir kamyonete yükledikleri elektronik reklam panosu gönderip oradan eleştirilerini dile getirdi. Hayranları, genç şarkıcıya “Bizim sevgimiz sana yetmiyor mu?” diye seslendi.

SUÇU AŞIK OLMAK!
Karina’nın bütün bunları hak etmek için ne yaptığını soracak olursanız yanıtı basit: Genç yıldız aşık oldu!

Bir süredir oyuncu Lee Jae wook ile aşk yaşadığı konuşulan Karina işte bu yüzden hayranlarını kızdırdı. Hatta bunun sonucunda sosyal medya hesabından takipçilerine bir mesaj yazarak aşık olduğu için onlardan özür diledi…

Karina’nın hayranları onun genç oyuncu Lee Jae wook’a gönül vermesini bir türlü hazmedemedi. Hayranlarının protestosu Karina’yı tehdit mesajlarına kadar vardı.

Aespa adlı grubun en ünlü üyesi Karina’nın adı bir süredir genç oyuncu Lee Jae wook ile aşk yaşadığı söylentileriyle anılıyor.

TEHDİTLER ARKA ARKAYA: BOŞ KOLTUKLARA KONSER VERECEKSİN!
Genç yıldızın bağlı bulunduğu plak şirketinin önünde elektronik panoyla yapılan protestolarda “Neden hayranlarına ihanet etmeyi seçtin? Lütfen özür dile.. Aksi durumda albüm satışların düşecek ve konserlerinde boş koltuklar göreceksin” mesajı yer aldı.

Bir başka mesajda ise hayranları “Karina, hayranlarının sevgisi sana yetmedi mi?” diye sordu.

Reklam panosunda genç şarkıcı, yaşadığı aşkla kendi kariyerini yerle bir etmekle bile suçlandı. Bu mesajda “Yıllardır harcadığın bütün çaba bu aşk söylentileriyle uçtu gitti” mesajı görüldü.

‘ÖZÜR DİLERİM… YARALARINIZI ONARACAĞIM’
Aespa adlı grubun solisti olan Karina ise bütün bu tepkilere Instagram hesabı üzerinden yanıt verdi. Hayranlarına, onlarda yarattığı üzüntüyü Ve açtığı yaraları iyileştirme sözü bile verdi.

Karina; 2020 yılında üyesi olduğu müzik grubuyla bir anda yıldız oldu. Grubunun en popüler üyesi olan Karina’nın Instagram’da 12 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor.

Karina, el yazısıyla yazdığı mesajını Instagram sayfasından paylaştı.

BİR DAHA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAYACAĞINA SÖZ VERDİ
Karina kendi el yazısıyla yazdığı ve Instagram hesabında paylaştığı mesajında gerçekten de aşık olduğu için hayranlarından özür diledi.

Genç şarkıcı uzun mesajına “Merhaba, ben Karina… Öncelikle sizi bu kadar şaşırttığım için özür dilerim” satırlarıyla başladı. Sonra da hayranlarını sarsan bu konuyu ele almakta geç kaldığını yazdı.

Genç şarkıcı “Bunca zamandır bana destek olan hayranlarımın ne kadar büyük bir hayal kırıklığına uğradığını ve paylaştıklarımızı hatırlayınca sizi ne kadar üzdüğünü anladım. Nasıl hissettiğinizi biliyorum ve bu beni daha çok üzüyor” diye sürdürdü mesajını.

Sonra da duygularını ifade edebilmek için bu mesajı yazdığını belirtti. Genç arkıcı, gelecekte hayranlarının bu aşk yüzünden aldıkları yaraları sarmaya ve onarmaya söz verdi. Hayranlarına “Hepiniz benim için çok değerlisiniz” diye seslendi.

Sonra da satırlarını “Gelecekte hayranlarımı hayal kırıklığına uğratmayacağıma söz veriyorum” diyerek bitirdi.

?

Karina (en sağda) grubunun en ünlü üyesi olarak tanınıyor. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x