Sümeyye Aydoğan’dan Çağatay Ulusoy cevabı


Emre Gül’ün sevilen roman serisinden beyaz perdeye uyarlanan ve merakla beklenen ‘Güneşi Söndürmem Gerek’ filminin galası büyük bir katılımla gerçekleşti. 29 Mart’ta vizyona girecek olan film, Atlas 1948 Sineması’nda düzenlenen görkemli bir galayla sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

YILDIZLAR GEÇİDİ

Hande Türkel’in yönetmenliğini üstlendiği film, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Serra Arıtürk, Samet Kaan Kuyucu, Gürberk Polat gibi isimlerin yanı sıra, geceye katılan genç oyuncu Sümeyye Aydoğan da izleyicilerin merakını cezbeden detaylar arasında.

Galaya Erdal Beşikçioğlu, Alina Boz, Umut Evirgen ve daha birçok ünlü isim katılırken, Aydoğan’ın açıklamaları gecenin en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

SÜMEYYE AYDOĞAN’DAN “RENKLERİMİZ BENZİYOR” YORUMU

Genç oyuncu Sümeyye Aydoğan, meslektaşı Serenay Sarıkaya’ya benzetilmesiyle ilgili, “Renklerimiz benziyor. İkimizin de yolu açık olsun. Diyebileceğim fazla bir şey yok” dedi.

Sümeyye Aydoğan, Serenay Sarıkaya’ya olan benzerliği ve Çağatay Ulusoy ile aralarında dolaşan aşk iddiaları hakkında konuştu. Aydoğan, “Çağatay’la arkadaşlığımız var ama aşk yok.” diyerek iddialara son noktayı koydu. Aydoğan ve Ulusoy hakkındaki spekülasyonlar, genç oyuncunun samimi açıklamalarıyla yeni bir boyut kazandı.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x